AzerbaycanGündemGünün ManşetleriTürkiyeYazarlar

Mübariz Mansimov Ekrem Dumanlı’ya sert çıktı: Madem saygıda kusur etmemişim, görüşmenin videosunu yayınlasınlar!

Uluslararası bir kumpas neticesinde bir yıl Silivri Cezaevi’nde yattıktan sonra ev hapsine çıkarılan işadamı Mübariz Mansimov’un, Gazeteci İsmail Saymaz’a verdiği röportajda, Fetö elebaşı hakkında sarf ettiği ağır sözler, anlaşılan Pensilvanya’yı oldukça kızdırmış!

Söz konusu röportajın bir yerinde Mansimov, “New York’a gittik. Helikopter kiraladım, Pensilvanya’ya geldik. İhsan Kalkavan bize katıldı. Gülen’in önünde oturduk. Gülen, Erdoğan için iyi şeyler konuşmuyordu. ‘Sen kim oluyorsun! Varsan bugün, Erdoğan sayesinde. Sen karar ver, imam mısın, politikacı mısın?’ dedim. Bu lafıma alındı. Bir tek şey dedim: ‘Sizin yanlış yolda olduğunuzu düşünüyorum.Yanınıza gelenlerin de yanlış yolda olduğunu düşünüyorum.’ Bu lafı söyleyip çıktım. Bir süre sonra Ağar da çıktı” ifadelerini kullanmıştı.

FETÖ KANALLARI SALDIRIYA GEÇTİ!

Son günlerde yurtdışından yayın yapan fetö kanallarında sık sık bu konu işleniyor ve Azerbaycan asıllı işadamı açıklamaları nedeniyle hedefe oturtulmaya çalışılıyor!

Cemaatin önde gelen isimlerinden Ekrem Dumanlı, o ziyaret sırasında kendisinin de tesadüfen Pensilvanya’ya olduğunu ve Mansimov’un Fethullah Gülen’e karşı oldukça saygılı davrandığını hatta ellerini önünde bağlayıp, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiğini iddia etti.

Bu iddiaları doğrudan Mübariz Mansimov’a sordum. Yine aynı sert tonda cevap verdi: Söylediklerimin tamamen arkasındayım! O görüşmede Gülen denilen iblisin odasının her tarafı kameralarla doluydu. Gelen herkes ve her görüşme kayda alınıyordu. Madem fetöcüler benim ona karşı saygıda kusur etmediğimi savunuyorlar, o halde görüşmenin kaydını ortaya koysunlar!”

“EKREM DUMANLI YALAN SÖYLÜYOR!”

Ekrem Dumanlı’yı da kesinlikle tanımadığını ve hiçbir yerde karşılaşmadıklarını vurgulayan Mansimov, “O şahıs yalan söylüyor. Ellerinde ne varsa, ister kaset ister fotoğraf yayınlamayan namerttir!” diye konuştu.

Fetö’nün kendisini hedefe oturtmasını normal karşıladığını da aktaran ünlü işadamı, “Onlar beni sevmez, ben de onları… Hayatımın büyük çoğunluğu, iç yüzlerini gördükten sonra bunlarla mücadele etmekle geçti” dedi.

Related posts
AzerbaycanErmenistanGündemGünün ManşetleriÖzel HaberRusya

Ermenistan'ın saldırısına bir tepki de işadamı Mübariz Mansimov'dan: Yurtdışı yasağım olmasaydı ben de Karabağ'da savaşırdım!

Ermenistan saldırısına ilişkin sert tepki gösteren Azerbaycan asıllı ünlü işadamı…
Read more
AzerbaycanGündemGünün ManşetleriTürkiye

İşadamı Mübariz Mansimov'dan Türk dünyası tarihine destek...

Azerbaycanlı uluslararası bilim adamı, Türkolog Prof. Firudin Celilov’un 30 yıldır…
Read more
GündemGünün ManşetleriSporTürkiye

SEVİNDİK HER BRANŞTA ŞAMPİYON!..

06-08 Ağustos 2022 tarihleri arasında Amasra/Bartın da yapılan Türkiye Jujitsu…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: